| Pitri001 a întrebat:

BUUUNA vreau sa va intreb ceva despre zoomumba: eu sunt logata pe hi5 cu numele Pitri001 si vreau sa ma loghez si pe siteul lor si nu stiu care naiba e parola! daci nu-i aceeasi de pe hi5 si daca dau la "mi-am uitat parola" dau pe IDul hi5-ului si zice ca s-a dus acolo da nu merge nu stiu unde sa dau pe hi5 va rog ajutati-madau funda mersi anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Dai la mi-am uitat parola siti trimite pe yahoo sa schimbi parola si iti schimbi si te loghezi.

| Pitri001 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Am incercat dar daca dau nu pot fiindca e cont facut cu hi5 nu cu yahoo si oricum s-a scos jocu de pe hi5 sad

1 răspuns: