| Decebalul a întrebat:

Ca sa folosesc Cheat Engine drept hack pentru Dragon City, imi trebuie neaparat Google Chrome? Ca eu am Mozila!

Răspuns Câştigător
| Vladutzutvi a răspuns:

Salut,folosesc si eu Cheat Engine,dar il folosesc mai mult cand downloadez jocuri, filme, etc. Sincer nu prea vad de ce nu ar functiona, ambele sunt browser-e, deci ar trebui sa functioneze bine. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| killllls a răspuns:

Hai sa-ti zic o chestie nu merge. a mers mai demult pe DragonCity dar acum daca incerci sa bagi speed la hatch sau breeding nu merge nici daca vrei sa bagi mai multi bani. pentru ca da eroare si nu se salveaza... asta e mai demult mergea im sorry!