| JasonMcCann a întrebat:

Ca să îmi fac cont pe sims îmi trebuie Facebook, Hi5, Twitter sau de genul ăsta, neapărat? Mă refer la toate sims-urile.

Răspuns Câştigător
| Fireing a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te referi, la site-ul Sims(3) sau sa-ti instalezi jocul? Dar exista un raspuns pentru amandoua: nu, nu trebuie sa ai cont pe alte site-uri, nici ca sa-l instalezi nici ca sa-ti faci cont pe site.

1 răspuns:
| JasonMcCann explică:

Mi-am făcut cont pe sims generation dar nu merge să intru undeva. De exemplu să mă plimb, etc. Dacă apăs pe un personaj mi se deschide o altă pagină în care îmi arată profilul.