| alexandrurobert72 a întrebat:

Calculatorul meu e vechi il am de 9 ani.Are 1.05 Ghz(procesor) si 512 mb sau ram ce jocuri stiti tari dar cu cerinte mici?

Răspuns Câştigător
| FuZzY_3230 a răspuns:

Vampire The Masquerade : Bloodlines, sau ceva de genul, e super, iti creezi vampiri, iti alegi rasa, e foarte distractiv. Alt joc care stiu cu cerinte mici e : Black & White. esti un zeu si ai grija de un oras, rupi copaci si ii pui in depozit, ai chiar si un animal care invata de la tine si poate face miracole, ploaie etc. m-a impresionat, spor la jucat happy

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pilotii nascar
delta force cred
s-ar putea si counter strike

| PlanB a răspuns:

Si eu il am la fel
jocuri care merg Fifa07, counter strike nu stiu

| Paulicamm a răspuns:

Red alert 2 cred. Razboi...