| anonim_4396 a întrebat:

Call of Duty Ghosts sau Battlefield 4... vreau sa mi-l iau pe unu pe ps3 dar sunt nehotarat. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Depinde daca iti place mai mult un joc cu poveste super faina si soundtrackuri foarte misto, unde sunt personaje carismatice si mape faine atunci iti recomand Ghosts. Daca iti place mai mult un joc in care experienta cu armele e mai intensa (gauresti asfaltu cu gloante, se aud putin mai fain armele) atunci iti recomand BattleField 4. Eu personal imi iau Call of Duty Ghosts pentru ca sunt un fan al seriei si Battlefield nu mi-a placut la fel de mult.
Sper ca te-am ajutat! big grin

2 răspunsuri:
| RaulRullz a răspuns:

Eu zic Call of Duty Ghost pentru ca in Battlefield nu ai,, libertate '' adica daca nu faci EXACT ce zice la misiune ai pierdut...

| anonimguy3 a răspuns:

Doamne fara suparare da tu prost NICI unu din ele nu a aparut INCAlaughing)))))))