| calinell a întrebat:

Cam ce caracter e recomandabil pentru WOW.si clasele si rasele as dori detalii si intstructiuni despre joc. DAU FUNDITA

1 răspuns:
| Nucreeed a răspuns:

WOW... un roman care joaca WOW ...ma inchin cu 2 maini

am jucat si eu wow vreo 4 ani dintre care 2 doar rogue gnome...
"ce caracter e recomandabil"? chiar nu exista asa ceva in wow,
toate clasele sunt bune daca stii sa joci cu ele...iar cand vine vorba de rasa la caracter eu zic sa cauti racialu fiecarei rase si care se potriveste mai bine cu clasa pe care vrei sa o joci.

ti'as fi explicat mai multe chestii dar nu prea am chef acum laughing