| ShocK97 a întrebat:

Cand apare diablo 3 ca ma enerveaza astia de la blizardsad. Oricum diablo 2 l-am jucat 6 ani terminat de 4 ori cel mai jucat joc de mine si vreau sa-l joc si pe 3 dar cand apare? Cine stie sau cine il are sa-mi zica si mie. Dau funda aceluia care il are sau care imi zice cand apare exact

1 răspuns:
| Asiryx a răspuns:

Cei de la blizzard nu au oferit o data exacta cele mai multe zvonuri spun ca va fi lansat pe la sfarsitul anului 2011 happy