| XxValentinXx a întrebat:

Cand apare filmul Transformer 4 filmul?
Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Anesidora a răspuns:

Regizorii au anuntat azi aparitia trailerului oficial din transformers 4 rise of galvatron care va apare in anul 2014. Dupa primele estimari filmul va fi ceva ce nu sa mai vazut in era robotzilor de aceea au fost incluse cat mai multe elemente de ficctiune si totodata mult mai multi actori principali dar si secundari

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai, abia a aparut Transformer 3 ->cu 3 luni in urma! Pentru Transformers 4 nu sa stabilit o data exacta. Directorul Michael Bay a spus ca seria Transformer va continua dar nu se stie nici macar data cand incep filmarile pentru noul film.

| DragoshelMititel a răspuns:

Nu s-a anunțat.În plus, de-abia a apărut "Transformers 3". Deci...

| wezZy a răspuns:

In transformers 4 va juca Jason statham baiatu nu o sa mai fie in film nu mai vrea sa continuie. si va aparea in 2012 cred

| Zangetsu a răspuns:

Cred ca in 2013, deoarece primele 3 au aparut la interval de 2 ani diferenta: 2007 2009 2011

| Perjeru_Claudiu_1998 a răspuns:

In 2014

| Mea_E_Vina_1993 a răspuns:

Filmul apare in anul 2014, va avea o poveste total noua, nu va mai fi continuarea celorlalte parti.Se anunta ceva cu totul nou, cel mai probabil un hibrid, si actorul principal nu cred ca va mai juca. Funda!