| Fernando9Torres a întrebat:

Cand apare WWE 12 pe pc?
Sau daca a aparul imi dati plzz un link de download?
**Funda**

Răspuns Câştigător
| viperady a răspuns:

WWE Foloseste o tehnologie foarte avansata pentru a face jocurie,calculatorul nu are tehnologie, de aia ei scot pentru ps2, ps3, xbox360,psp,etc...Dar ai putea folosi un emulator de ps2 si ai putea rula jocurile de pe ps2 de pe pc dar nu si wwe 12 doar cele anterioare deoarece acesta nu va aparea pe ps2...winking bft

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Copil prost facut din ******* PlatformstonguelayStation 3 wii si sbox360. daca tu nu stii asta pana acum si anume ca pe, pc nu exista decat wresling mpire si wwe ultimate impact(in materie de wrestling) inseamna ca ai luat ulpa-n tine toata ziua.si invata sa scrii

| XCalinStelistuX a răspuns:

Aia de la thq au zis pe forumm ca nu fac din cauza piratarii.