| FuuTonN a întrebat:

Cand apasa CTRL+ALT+DELETE imi spune Manager Taskbar has been disabled by you administrator ce pot face? Fundita.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Așa se întâmplă cu windows descărcat probavil de pe serveru ăla minuna unde toți vreți invitații, dar mai poate fi un malware care îl blochează. Intră în system 32 din windows și caută tsmgr.exe. Ăsta este task manager-ul și încearcă să îl deschizi de acolo cu dublu click. Dacă nu merge înseamnă ca ori ai malware ori „creatorul" windows-ului a dezactivat această funcție direct din kit-ul de instalate folosind nlite(windows xp), vlite(windows vista) sau rt7lite(windows 7), și asta se rezolvă cu o resoftare de sistem cu unul original(greît impleementat prontre voi că trebuie licență, original nu însemnă licențiat). Succes

2 răspunsuri:
| anthonyyyy a răspuns:

Dai enablelaughing

| ProJect14 a răspuns:

Pai acum depinde de windows eu am windows 7, tu cred ca ai windows XP nu? din motiv ceti apare taskbar-ul, dar cu taskbar-ul poti inchide unele :jocuri, aplicati care s-au intepat. sper ca te-am ajutatwinking funda?happy