| amazonul11 a întrebat:

Cand dau clock dreapta pe un fiser(trebuie deschis prin winrar dar e in forma de alt program si trebuie deschis prin winrar) dar nu vad open with doar open

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ori nu este instalat winrar pe pc ori nu suporta formatul...
Pentru toate formatele de dezarhivare / arhivare foloseste : BandiZip! Bafta!

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Am winrar evident dar asa e la toata lumea acel fisier e alt program si rebuie selectat winrar asa e uploadat de uploader

| lpavel a răspuns (pentru amazonul11):

Ei si? motive sunt destule... cel mai simplu: foloseste bandizip, ti-am zis!

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Am incercat si zice ca nu este o arhiva

| lpavel a răspuns (pentru amazonul11):

Atunci nu pot sa-mi dau seama ce fisier ai descarcat... da-mi detalii! ce e acel fisier :film, joc, muzica?

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Http://www.playdayzagain.tk/ intra ici dai la downloads si da mai jos pana vezi dayz whitelister
am vazut tutoriale si cand downlaodezi acel fisier trebuie sa dai open with si sa dai winrar ca e o probema de la fisier dar eu nu am open with