| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau sa intru pe gta san andreas sau pe un server de sa-mp nu merge, dau dublu click pe server si nu vrea sa intre si asa face si la singleplayer dau dublu click pe gta si nu vrea sa intre in joc ce pot sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| PkAdi a răspuns:

Apropo daca nu stii ce e ala crack sau cum sa-l pui; intri in folderu unde tie gta san andreas si si il pui pe asta ce l-ai descarcat in locu celui vechi... atata tot si functioneaza

| Pabu12 a răspuns:

E din cauza ca nu ai sa-mp de aceeasi versiune cu gta san andreas.