| loveusa a întrebat:

Cand deschid PC-ul mi se deschide browser-ul de internet pe blogspot.ro. Ce sa fac?(l-am devirusat, am schimbat browse-rul de internet acum am mozila de la opera, am incercat chestia aia cu start-run-...). Dau funda?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Chestia cu Start->run...si mai cum?
Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )