| thejocker96 a întrebat:

Cand eram mic jucam un joc de strategie in care oamenii cu care jucai erau in albastru, meniul era un fel de strada medievala si in dreapta unde erau optiuniile cu new game si d`astea erau niste armuri happy cine ma poate ajuta va rog mult ca iubesc jocul happy dau funda...

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Age of Empires 2.

http://www.youtube.com/watch?v=GpG1xWEHgio

nostalgia bomb.

| luc a răspuns:

Age of empire 2 cred ca la asta te referii dar nu sunt sigur daca era 1 sau 2. oricum asta e cel mai probabil. daca nu-i asta til recomand
happy

| Bogdan727 a răspuns:

Populous? Bafta!

| DanyXhell a răspuns:

Pai poate sa fie si age of empires 1 2, sau stronghold crusaders. Sper ca te-am ajutat!