| spirt1 a întrebat:

Cand eram mic, mai exact acum 14-15 ani,aveam un calculator vechi, iar pe el aveam un joc cu masini.Tot ce imi amintesc este ca mereu conduceam o masina rosie,peisajul era format dintr-un drum(sosea),dupa ce mergeai putin venea o rampa, iar dupa ce treceai de ea erau doua obstacole ca niste bari pe care logic trebuia sa le ocolesti.imi amintesc ca de asemenea aveai libertatea de a merge pe langa sosea,adica pe iarba,la nesfarsit.
Avea grafica slaba, pixeli mari,iar soseau si iarba era diferite doar prin culoare nu neaparat prin claritatea imaginii.
Cred ca asa incepea jocul nu stiu sa va spun, dar tot ce v-am spus mai sus stiu cu siguranta.
Dau funda! si Multumesc Anticipat.

2 răspunsuri:
| MaRyN13 a răspuns:

Posibil sa fie Insane

| QwertYmaX a răspuns:

Nu e cumva: Carmageddon 2 sau 3?
https://www.google.ro/......ps?/search

Incearca aici sa vezi :D