| MrFunky2 a întrebat:

Cand imi pornesc pcul nu vad nimic pe ecran, negru, sta 40 de secunde si dupa se opreste. Ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Problema s-ar putea sa fie din cauza sursei.
Daca n-ai o sursa cu care sa o schimbi, roaga-te de un prieten sa-ti imprumute pe a lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Daktary a răspuns:

Il scoti din priza desfaci caracasa, scoti bateria dupa placa de baza, scoti si cablul de alimentare care vine din sursa in placa de baza, dupa care apesi de cteva ori pe butonul de pornire conectezi la loc cablul de alimentare care vine din sursa in placa de baza, il bagi in priza si il pornesti sa vezi daca merge, daca merge ii opresti si bagi bateria.