| Crystysm a întrebat:

Cand in assassin's creed 3 o sa am costum de assasin ca acum am un costum de marinar?

2 răspunsuri:
| Ionut_Dany_1998 a răspuns:

Cam pe aproape de jumatatea jocului cand te antreneaza batranul ala. Ai sa vezi.winking

| DaDuSH a răspuns:

Nu imi amintesc ca in joc sa ai un costum de marinar inainte de cel de asasin. Stiu ca la inceput joci cu tatal lui Conor apoi cu Conor cand era mic si ultima parte e cu el dupa ce il antreneaza batranul acela care a fost asasin.
Pe parcursul jocului poti sa deblochezi sau sa cumperi (daca ai jocul pe uplay) costume cum ar fi cel a lui Ezio sau a lui Altair. Costumul lui Altair cred ca il primesti daca faci 100% la fiecare misiune din joc. Costumele le schimbi in casa batranului la subsol.
Sper ca te-am ajutat.