| Zebedeu a întrebat:

Cand intru in Call of Duty multiplayer sau zombie mode si dau sa joc online imi da o eroare(dupa ce se incarca vreo 5 minute)spunand "Call of Duty:Black ops server is not available at this time.Please try again later or visit www.callofduty.com/blackop2/status for updates", am vizitat si se pare ca multa lume au problema asta inca de cand a iesit jocul.
Stie cineva vreo rezolvare?

1 răspuns:
| Dragos12345890 a răspuns:

Poate e ca e din cauza ca serverul e inchis sau ti-ai gasit un server care a fost inchis demult... mai bine cauta alt server si joaca pe ala, nu am jucat Call of Duty: Black ops multiplayer, baftawinking