| lollipopzz a întrebat:

Cand intru pe Lady Popular varianta in engleza si bag un cont(l-am luat de pe net acum) si odata imi baga un cont odata altul si asa mai departe...de ce? mentonez ca dau copy si paste...multumesc anticipat! funda la primul raspuns corect!

3 răspunsuri:
| lollipopzz explică:

Ma scuzati ca nu am formulat intrebarea corectbig grin (cand bag un cont...si odata) ma scuzati dar nu eram atentabig grin

| lollipopzz explică:

Nu intelegi ca, contul l`am luat de pe net si nu e al meu?

| micc a răspuns:

Pai tu poate tioi fi facut contul pe ro si tu intri pe comwinking