| mihai1231zx a întrebat:

Când intru pe minecraft sa ma joc cu niște prieteni pe o harta de a noastra pe mine ma da in aer buguit dacă cineva își da teleportare la mine ma vede nemișcat, după 1 minut ma scoate, stie cineva ce sa fac sa nu ma mai dea buguit in cer?! Pls

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ah da... Vechea problema de care m-am lovit de un miliard de ori... Ori nu este deschis port-ul serverului (25565 in ambele configuratii - UDP/TCP) in configuratia router-ului ori ai netul prea slab tu sau cine hosteaza serverul.

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. A trebuit sa-mi creez cont nou. Incearca sa reinstalezi jocul, dar mie nu mi-a mers.