| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

Cand intru pe un server de cs 1.6 imi spune you have disconected form dis server, reason of kicked: you have no entry on this server.Am cumva ban?

Răspuns Câştigător
| CascavalDeRasa a răspuns:

Nu ai ban. Inseamna ca cineva are admin pe numele tau (sau tu ai). Trebuie sa scrii in consola "setinfo _pw [parola]"
Pe unele servere este si setinfo _cs, _surf. happy

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

No entry on this server = ban sorry. daca nu e un server de ciurly-burly ar trebui sa aiba un forum in care poti face cerere de unban. dar cred ca nu ai facut poza la consola dupa ce ai primit ban ca este ceruta in orice cerere de unban.