| phoenix2001 a întrebat:

Cand sau cum iti poti face cont pe lol pbe? Stiu ca s-a pus de ogramada de ori intrebarea dar nimeni nu a raspuns concret.....Stiu ca pe zilele 1, 2,3 dar e 1 august si nimic iar luna trecuta la fel...E un fel de pacaleala sau ce?!

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

Conturile pe League of Legends PBE se fac doar in limita permisa. Momentan Staff-ul League of legends au destui Testeri pe PBE deoarece exista doar un singur server ( PBE ) pe acel server intra playeri din toata lumea nu e ca la original unde sunt mai multe servere. Problema : Pe PBE sunt multi trolori adica sunt doar sa se joace nu sa testeze si sa raporteze bugurile de aceea sunt inchise inregistrarile

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://community.pbe.leagueoflegends.com/......864E6D77FF
Date of Last Open: January 25, 2013
Momentan nu se stie nimic.

| ȘefulTau2 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52891867edef3056887046

uite aici iti faci cont de pbe