| yomihay98 a întrebat:

Cand vreau sa ma joc fifa 13 online imi apare urmatoarea eroare : "We're sorry but you are not permitted to register an Online Pass which is required to access all online features. For more information, visit easports.com/onlinepass." si nu pot face nimic ca sa pot juca online ( jocul este original). Imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Aladeen a răspuns:

Pornesti jocul, in Meniu alegi Enable Online Pass, apoi selectezi Redeem Code for Online Access si acolo unde iti cere sa bagi codul, introduci codul pe care il ai tu in carcasa dvd-ului cu jocul. Codul trebuie sa fie original si sa nu mai fi fost folosit de nimeni inainte.

Dupa ce introduci codul, te lasa sa accesezi jocul onlinewinking

| yomihay98 explică (pentru Aladeen):

In ce meniu? asta e problema ca nu imi apare nimic imi da pur si simplu eroarea aia cand intru pe un mod online si atat nu ma intreaba nimic.

| Aladeen a răspuns:

Problema rezolvata
Se pare ca nu exista suport pentru tara noastra.

Imi pare rau ca nu se poate rezolva ca sa joci. sad

| yomihay98 explică (pentru Aladeen):

Nu se stie cam cand va fi valabil si in tara noastra?

| Aladeen a răspuns (pentru yomihay98):

Din cate am vazut nu scrie pe nicaieri cand si daca se v-a intampla asa ceva. Daca apare ceva vei afla sigur, si eu am avut aceeasi problema pentru ca am dat banii pe joc si nu merge online pass, la fel am patit si cu PES.