| dajhnsfaouafs a întrebat:

Care are cont de club penguin membru? dau 6 funde ca voi mai scrie 5 intrebari la fel si indiferent de raspuns voi da funda celui ce imi va da contul

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dajhnsfaouafs explică:

Dar nu merge

| Cobrax2002 a răspuns:

Contu meu nu e membru dar am toate madaliile de la club penguin epf si ochelarii aia tari port centura albastra dar sunt ninja complet si ultima parte e ca am o carte care daca stai jos o pui si citesti mda am uitat xusernameul e Cobrax2002 iar parola e Raz9515 cu R mare