| Upz0r3 a întrebat:

Care are cont pe metin2 RO si numai joaca si vrea sa-mi dea contul mie? Sau dau un cont pe metin2 united de lvl 90iteme f bune...sau daca e vreo cineva din galati dau si bani. Astept raspunsuri

1 răspuns:
| TaxDr a răspuns:

Am eu cont p metin2.ro am lv 85 si nu ma mai prea joc pentru ca joc private (GM, SGA, GA)si daca vrei da-mi add la dariuspascawinking si app are skilurile P este Ninja otel +9 epice (lv 80)+9, abanosi +9 tot full +9 si are si 150kk yangwinkingrup cu el totwinkingsal