| GigeIFrone a întrebat:

Care are un cont premium de Minecraft si vrea sa il dea la schimb pe un cont de NFS:WORLD de lvl 42 4 sau 5 masini sa ma contacteze la skype:seby1001

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Nu iti va da NIMENI cont de minecraft premium pe o prostie de joc free. Minecraft costa 27 euro ( 100+ lei) nu ca NFS World care e FREE.happy

| Capra_Razvan_1992 a răspuns:

Eu am hack pentru nfs world si pot sa imi iau orice masina! happy Dar si eu vreau cont premium pe minecraft! 20E e pre mult!