| 2222g a întrebat:

Care, ce mai stie de GTA San Andreas. Ma refer la mituri, misiuni... Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| alen999 a răspuns:

1. Stiu ca daca ajungi in area 51, poti sa gasesti o harta care arata unde sunt pozitionate niste oznuri, este doar un easter bug.Ca sa intrii in area 51, trebuie sa iei o motocicleta sa te pui langa o anumita gura de ventilatie sau ceva de genu care iese din pamant si te dai jos in ea direct de pe motocicleta.
2. Exista 6 posibile iubite, 2 din misiuni, restul le gasesti.Fiecare are pretentii la aspectul tau si la locul in care le duci la intalnire.

1 răspuns:
| Bilac_Serbi_1998 a răspuns:

Impusca luna si va deveni mai mare