| Paulicamm a întrebat:

Care companie e mai buna EA Games sau Ubisoft? Nu ma refer la cate jocuri au facut ci ma refer la gameplay, grafica, poveste...

Răspuns Câştigător
| Alyn1998 a răspuns:

La grafica doecamdata EA Games dar la gameplay, poveste si restul Ubisoft deci in concluzie Ubisoft e cel mai tare, iar la MMORPG cel mai tare la tot e NC Soft

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ambele sunt foarte bune si cunoscute pe piata mondiala.

| Dolceboy a răspuns:

Parerea mea EA Games ( jocurile de la ei imi plac )

| TheQuestioner a răspuns:

Eu una prefer EA dar sa stii ca si Ubisoft-ul cu jocul Avatar s-a ridicat la nivelul graficii a, nu stiu, need for speed sau sims 3. Trebuie sa iti placa jocul, ideea, grafica nu e cea mai importanta, jocul Syberia 1 a fost facut in 2002 si a fost uimitor, nu a fost un joc ca avatar (din punct de vedere grafic ) dar povestea si ideea uimitoare si Syberia 2 a fost f. frum :X.

| shadovv a răspuns:

Ea Games si Ubisoft sunt publisheri si nu developer. Adica ei publica jocurile mai mult. Aceste doua firme nu au nici o treaba cu gameplat, grafica si restul. Ei doar vor sa faca cat mai multi bani.

| Paulicamm explică (pentru shadovv):

Da da dar ma refer jocuri publicate de unul dintre ei. Scz de exprimare

| shadovv a răspuns (pentru Paulicamm):

Eu prefer Ubisoft... Au jocuri mai diverse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea games

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea gamess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt misto amandoua da cred ca EA Games