| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun mt privat roman italian german englez sau roman? Fara hammer si din astea pvp. Cel mai bun mt primeste funda.

6 răspunsuri:
| ArtistiqueGS a răspuns:

Pai...italia are metin2empire, Romania are metin2gx,tim,

metin2united pentru uk:p

| FLoRiN1993 a răspuns:

Www.hiroko2.com e italian si misto
Funda? :d

| XxHAOSxX a răspuns:

Valmondial: http://valmondial.fr/ e misto.Va recomand sa va jucati pe Aragorn pentru ca e ultra fun.

| wPapy a răspuns:

Mam jucat toate altele aveti? Si united nu ma lasa sa ma joc imi da o eroare...

| GaNeA001 a răspuns:

Metin2tim,gx,metin2dr(dark revolution, nu e foarte cunoscut dar este GREU) metin2mania(bani se fac usor restul este greu), metin2united,metin2sky,arhon. Succes!

Funda?big grin

| wPapy a răspuns:

Altceva?