| ronaldo2011_1946 a întrebat:

Care e cea mai buna clasa pentru pvp la 4story?

2 răspunsuri:
| HugeLol a răspuns:

Depinde somnambulul e bun ca e inbizibil, preotul e bun ca isi reface viata si depinde si de tine cu care joci cel mai bine

| AndreyStan a răspuns:

Umblator nocturn: Cel mai bun caracter in pvp cat si dueluri, are foarte multe stunuri si magii de otravire (bate orice clasa cu usurinta daca este folosit cu cap), mortal daca ajunge langa tinta(adica ajunge foarte repede) deoarece are invizibilitatea si saltul umbrei.

Arcas: A doua cea mai buna clasa in pvp, acesta luptand de la distanta, dar neputiincios in fata stunurilor, are un singur stun.