| Ramro a întrebat:

Care e diferenta dintre metin2tim si metin2dx? Ma mai gandesc daca ofer funda, nu promit!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Buna,stii care e diferenta pe metin2tim e plin de hackeri pe metin2dx gasesti 2-3 pe la colt si nici aia.In rest nu stiu ce mai e ca n-am jucat pe TIM dar din cate am inteles e mai in urma ca metin2dx ca ei abia acum or bagat licori roz si etc.si etc.dar is si diferente dar poti sa te uiti pe ambele site-uri www.metin2dx.ro si www.metin2tim.ro dai la update la tim si o sa vezi.[fundita?]