| BebelinaxD a întrebat:

Care e diferenta intre ladypopular nornal si ladypopular fashion arena

Răspuns Câştigător
| crazypretty a răspuns:

Da te ajut eu ca cel care a raspuns este nesimtit spre deosebire de lady popular normal in care faci fitness mananci slabesti inveti etc in lady popular fashion arena nu poti sa faci astea dar hainele sunt pe magazine si dupa parerea mea in fashion arena banii se fac mai usor in ambele a joburi in fashion arena iti. Faci iubit etc parerea mea fashion arena e mai fain plus faptul ca poti face parte din cluburi

2 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Mai nici una.

| BalescuAdrianaCristina a răspuns:

Fa esti proasta nu vezi ca una e normala si una e fashion?!
Si dupa poza de profil sa nu joci la fashion ca te aresteaza.