| alexCELmare a întrebat:

Care e mai tare jocu-l? 4Story ori Metin 2?

Răspuns Câştigător
| Jozef a răspuns:

Eu cred ca Metin2 e ma fain, bun, tare etc...
pentru ca 4Story seamana cu world of warcraft, cabal, loong
da nu prea gasesti joc care sa semene pe Metin2 e mai ''unicat''.

6 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Metin2 dar joaca regulat sa nu devii obsedat/a de acest joc in fond nu castigi nimic din el ma refer la bunuri materiale!happy.

| Emu13 a răspuns:

Mai tare este metin2

| Zeckrom2012 a răspuns:

Metin2 este mai tare(dupa parerea mea).Dar oricum este alegerea ta care este cel mai bun pentru tine.Dar eu te sfatuiesc mt2 deoarece este mai
'populat" de jucatori.

| pinkpumpkin a răspuns:

Metin 2 zic eu. 4Story nu e asa fain-e mai naspa cum se vede si ce trebuie sa faci.si caracterele.etclaughing

| daryus2221 a răspuns:

Metin 2 e fain ca 4story naspa rau ma refer la charactere si la animale... sau ce sunt alea laughing cresti greu la 4story decat la metin2.

| dastare a răspuns:

Deci eu am jucat mult 4story si metin2 ambele si nu ma plictisesc de loc eu iti zic sa joci ambele finca cand o sa te plictisesti joci 4story sau cand te plictisesti joci metin2 deci daca nu esti hotarat josaca ambele ai sa vezi ca o sa fie bine