| Nujjjjjjjjghf a întrebat:

Care este cel mai bun metin2 si cel mai putin pay2win? Vreau un metin care chiar daca are item shop, sa aiba iteme care in afara de a fi cumparate, se pot obtine, cu munca, dar totusi se pot obtine. Sunt multe metinuri in care esti nevoit sa cumperi ca sa te mentii la acelasi nivel cu cei mai buni.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Daca stii sa joci, ai noroc si gandesti ce e bine si ce nu in valoare de jucator. cele mai bune servere sunt cele oficiale. (in cazul tarii noastre... metin2ro) privatele apar si dispar, munca ta contraza si trebuie sa ramana