| IonutzPP a întrebat:

Care este cel mai tare joc pentru PC pe pare la-ti jucat. Doar unul.

16 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Avp Gold Edition big grin

| nda a răspuns:

Grea intrebare... GTA San Andreas sau Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Unu din astea doua.

| Ady100 a răspuns:

Assassin's Creed Brotherhood!
Sper ca te-am ajutat! >D

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

Ca sa poti juca iti trebuie cont pe net. EU asa am inteles caci am descarcat Assassin's creed 2 si nu stiu dc nu imi merge

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Ba nu iti trebuie niciun cont pe net, ia versiunea SKIDROW a jocului si bagi cracku si nu ai nevoie de cont pe net. big grin

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

L.am luat si degeaba

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

Imi cere product key sau ceva in genul asta

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Fii atent, da-mi intr-un mesaj privat id-ul tau de mess, te bag la prieteni si cand esti on pe mess iti trimit linkul de la assassins creed brotherhood, o versiune care is sigur ca e buna si nu-ti cere nimic. big grin

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

Mersi dar am rezolvat-o. nu stiu dc dar imi merge intrerut, asa ca m.am chinuit degeaba. mersi oricum

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Cp.

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

Alte jocuri actiune, shooter, ceva?

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Call of Duty toata seria, Battlefield 3, Assassins Creed Revelations, AC2, AC3, AC1, Crysis 1, 2, 3, BulletStorm, Batman, The Amazing Spiderman, Spiderman Shattered Dimensions, Deadpool, Hitman Absolution, Hitman 4:Blood Money, Metro 2033, Metro Last Light, Skyrim, 4Story, Fifa 13, PES, Wolfenstein II, Return to Castle Wolfenstein, GTA San Andreas, GTA IV, Bioshock Infinite, FEAR 1, 2, 3, Ghost Recon: Future Soldier, Spec Ops: The Line, Metal Gear Solid, Splinter Cell Conviction, Max Payne 1, 2, 3 etc.
Astea toate le-am jucat si majoritatea is foarte tari!

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

DA stiu caci am jucat si eu cateva din ele: Crysis 1, 2, Metro 2033, Metro Last Light, Fifa 13, PES, Wolfenstein II, Return to Castle Wolfenstein, GTA San Andreas. Mltumesc!

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Incearca seria Assassins Creed si Call of Duty astea doua serii mie mi-au placut cel mai mult si povestile lor au fost foarte bune. Mai incearca si unele jocuri din lista.

| IonutzPP explică (pentru Ady100):

Am luat Deadpool, e chiar bunicel si comic happy.

| Ady100 a răspuns (pentru IonutzPP):

Stiu si eu am ras de numa la el! happy