| AndyAndrei01 a întrebat:

Care este codul pentru Unchained Alistar pe League Of Legends?

3 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Nu e chiar un cod. Trebuie sa dai log in pe site-ul league of legends si jos jos de tot vei vedea trei iconite (youtube, twitter si facebook). Te abonezi parca la facebook si il castigi pe Alistar cu skin.

| AndyAndrei01 explică (pentru Sheriarty):

Da dar cand vreau sa ma logez pe site nu merge si in joc merge... De ce?

| Sheriarty a răspuns (pentru AndyAndrei01):

Ai verificat daca ai regiunea corecta? Banuiesc ca esti pe Eu Nordics & East.