| Bibbi1507 a întrebat:

Care este numarul maxim de jocuri pe care il poti obtine la ConQUIZtador?

Răspuns Câştigător
| AdySnaP a răspuns:

Eu presupun ca e dupa numarul de coroane ca daca leai facut pe toate inseamna ca ai facut maxim (eu am 600 jocuri si doar 3 coroane deci sunt o gramada) dar ma gandesc ca daca ai atinge maximu ce s-ar intampla nu tear mai lasa sa joci? sau iti sterge contul? (auzi daca vrei un rasspuns intreaba pe cheatul de pe conquistador)bafta!

5 răspunsuri:
| DjSmoKEE a răspuns:

Fara numar. o infinitate

| TheSundărSitaara a răspuns:

Nu, AdysnaP, numarul de jocuri pe conquiztador, sunt nelimitate.
Am vazut multi jucatori care, aveau peste 22.000 de jocuri.
Coroanele se dau in functie de jocuri(cele de argint: 5, 10, 20, 30, 40, si cele de aur: 50, 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000), dar asta nu inseamna ca, daca, le faci pe toate 7 nu mai te poti juca!

Sper ca te-am lamurithappy
Succes in continuare!

| Summer a răspuns:

Buna intrebare! Sunt curioasa care e raspunsulhee hee

| Summer a răspuns:

Un numar trebuie sa fie. Dar cred ca e foarte mare si nimeni nu l-a ajuns inca! happy

| Summer a răspuns:

Nu probabil ar face ceva sa mareasca nr de coroane sau nr de jocuri pentru a obtine o coroana.