| bleakk a întrebat:

Care este problema la Metin2 RO ca atunci cand il deschid(asta de azi,ca ieri mergea) imi porneste antivirusul (Avast) si spune la Infection:RepMetagen ceva de genul ce o avea si nu ma lasa sa il deschid, nu spuneti sa dezactivez antivirusul sau sa dez.metinul trebuie sa fie ceva astea le.am facut. funda

1 răspuns:
| Zuupass a răspuns:

Inceacra sa reinstalezi metinul si daca mai face asa dupa ce e reinstalat inainte sa intri dezactiveaza scuturile de la avast