| ShocK97 a întrebat:

Care este ultima misiune la gta 4. am facut 90 de misiuni si nu imi mai apare pe harta nimic l-am omorat de dimitri mai urmeaza ceva. Funda cine zice ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Felicitari ai terminat jocul...restul de 10%e pentru taximetrie nu stiuce si la jocul GUN dupa ce termini toate misiunile raman 30 % pentru explorare la Mafia 1 si 2 la felwinking

| RobertLunguș555 a răspuns:

Dupa ce l-ai omorat Dimitri la misiunea A dish served cold, trebuie sa astepti pana roman te suna si o sa ti spuna ca e nunta lui. Dupa ora 08 00 Niko o suna pe Kate si trebuie sa o iei de la casa ei si du o la biserica apoi vezi ca se intampla. Funda