| AnDrEsS_2807 a întrebat:

Care imi da situ De la ValMondial Metin2? Dau FundA!

Răspuns Câştigător
| rzvronaldo a răspuns:

Ma asta e ala bun vb seryos http://valmondial.fr/aragorn/ fundita:) plzzz

36 răspunsuri:
| Cocolos_Andrei_1993 a răspuns:

Val mondial nu mai merge

| Atat_Cipry_1992 a răspuns:

Serverul valmondial de mt 2 s-a inchis definitiv.Au consumat toti banii pentru al tine on.

| PrunaPătrată a răspuns:

Stop cu intrebarile dc nu merge! Nu merge din 2 motive :

1) ca sa iti mearga contul trebuie sa ai ip italian, dc? Pentru ca italieni au fost rasisti si cei care sunt de alta nationalitate au ban din prima pe cont!

2) acum serverul e si off!

| JohnyyJoker a răspuns:

Http://nation.mondialmt2.com/ merge 100% incearca... funda plzz

| VladilaGeanina a răspuns:

Eu zic sa ii dati Fundita lui Velicu_Ionut_1997...Am facut cum a zis si am reusit cu site lui:X Velicu_Ionut_1997 ti-am dat Fundita:X Multumesc:X