| madalintzu a întrebat:

Care imi poate da si mie un metin2 fain gen Metin2 steel twin long ju sa fei frumos sa fie 60% pvp 40% pvm etc nu prea conteaza ce e dar sa fei fain cel care imi da un metin fain primeste funda big grin

2 răspunsuri:
| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Pai,metin2 tim, hamar, sau chendy long ju funda?

| KHID a răspuns:

Metin 2 Val Mondial este svr pvm ...Iti voi da cateva informatii...

Cand iti vei face contul la inceput iti va da lvl 18.
Armele, armurile ti le poti cumpara de la magazin +9 sau de pe sitehappy

Metin Hammer este server pvp iti da lvl 255...Toate itemele sunt gratis +9.

Sper sa iti placahappy