| xshine a întrebat:

Care imi zice un server privat de metin2 DAU FUNDA! ce as vrea sa aiba acest server sa fie multi playeri nu conteaza natalitatea lor...as vrea sa numi enumerati urmatoarele servere... Empire metin2, metin2fun.metin2guabina.metin2united.metin2gx,met in2tim lunaris-online. earthmt2. apolomt2. Vreau cv server interesant smecher populat dau funda pentru cel mai smecher server

2 răspunsuri:
| ala112 a răspuns:

Sall.

Poti incerca serverul HAMMER.Este un server PVP.Ce iti ofera?
-arme/armuri legendare
-iti da lvl max posibil
-cal/leu/tigru...
-toti negustorii pentru tot ce ai nevoie

Ori pai sa incerci un server care nu este PVP dar este foare tare:
CandyLongju2
Baftawinking...Funda?

| CostyMe a răspuns:

Metin 2 hiroko. il poti lua de pe site-ul asta si daca votezi iti da 50 coins si poti sa cumperi arme, armuri etc. www.hiroko2.org