| Xanthrel a întrebat:

Care joaca pandanda si ma poate ajuta si pe mine cu cresterea lvl sau daca stiti cateva hack-uri pentru bani...va rog multttttt. dau funda la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| NoNaamexD a răspuns:

Pai,in primul rand,trebuie sa faci misiuni. Oriunde te duci(la magazine,in piata,etc.) trebuie sa fie vanzatorul sau ceva fermier, etc. Daca dai click pe el iti vor aparea niste misiuni. Daca le faci, iti creste XP-ul(puncte pentru nivelul urmatoor). Aceta este singurul mod de a-ti creste nivelul.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
tonguewinking Sper ca te-am ajutat!winking tongue