| CocaColalife1 a întrebat:

Care ma ajuta sa fac servar de metin2 Fara Hamachi (vreau sa ma ajute cu team view nu sa-mi dea linkuri cu filmari sau ghid)am incercat si nu am reusit, am tot ce trebuie conexiune la fibra fara router am 4 gb RAM, dar spuneti-mi ce widows sa bag pe pc ca vreau sa fac totu sa fie nou sa nu mai am nimic in pc [ cred ca ie mai bun xpsp3 dar posibil sa fie si 7 bu ]va alegeti voi desigur cel care ma va ajuta o sa aiba GA SAU GM, HOSTUL IL VOI PLATI MEREU EU...IMI PERMIT dati pm la idu CocaColalife1

1 răspuns:
| AndruCraZyExTraa a răspuns:

Ca sa faci un sv trebuie sa ai:
FileZiila, VirtualPC, Navicat.etc. si cu astea il poti face fara hamachi