| Kalyn a întrebat:

Care se pricepe la Counter-Strike 1.6? Am facut un server si m-am lovit de o problema, am dat ban la un jucator...ideea e ca din joc am reusit doar sa ne bannez pe toti in afara de el si dupa aceea am putut intra la loc, am incercat din consola serverului dar nu i se da ban, in plus nu imi apare nic IP-ul jucatorilor sa pot sa il bannez dupa IPthinking ce-i de facut, poate stiti sa-mi explicati un pic fenimenul sau sa-mi dati un site ceva. Va multumesc!

1 răspuns:
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Scrie in consola daca este amxMod scrii asa amx_showip daca este AdminMod admin_showip ei ip si scia asa amx_addban ip minute de Ex amx_addban 125.125.125.125 permanent sau amx_banip 125.125.125 permanent motiv:____