| AndreeaBianca2012 a întrebat:

Care se pricepe sa faca pluginuri de cs 1.6 si imi poate face urmatorul plugin:
1.Sa pot vota serverul in timp ce joc cs, adica, sa scriu in chat /vot si sa votez sv-ul.
2.Un plugin VIP furien cu urmatoarele sarcini:
-VIP-ul sa aiba auto-bhop
-VIP-ul poate da cu, cutitul cand este catarat pe perete
-VIP-ul sa primeasca 250 HP
-VIP-ul sa primeasca un skin (care am sa il pun eu)
-VIP-ul sa poata folosi chat-ul de admin
-VIP-ul sa primeasca grenada, 2FB
-VIP-ul sa aiba /vipmenu din care doar cand e CT sa poata cumpara Skin knife sau ce este in shop pe gratis.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Wow ce porcarie, nu cred ca vrea careva sa joace impotriva unui jucator cu 250hp.

| AgathaRo a răspuns:

1 Aproape imposibil nu multa lume scripteaza in paralel 2 tipuri de scripting