| Raduuuuuu a întrebat:

Care stie coduri de mt2 aicia! Funda (ziceti si la ce e bun codu.Sczz categoria da e cea mai cautata) FUNDA

3 răspunsuri:
| Rts123123 a răspuns:

Este adevarat ec a spus deyu, dar, un prieten de-al meu are hack pentru a se face GM...Pentur detalii, mesajbig grin

| Raduuuuuu explică (pentru Rts123123):

Si un prieten de al meu a avut hacku dar cand il descarci un hack-ar iti intra in pc si te spioneaza mareu si nu prea lasa anti virusul sa-si faca treaba sad

| Deyuu22 a răspuns:

Nici un cod de metin2 nu merge, doar GM'u are voie sa foloseasca coduri, la un player obishnuit nu mergewinking Sper ca te ' am ajutat