| George007 a întrebat:

Care stie cum fac sa il aud pe ala care ma suna pana sa ii raspund la tel?big grin

Uitati cum au facut ei :

Se aude ce vorbeste cel care te suna, pana sa raspunzi
Sunt curios daca s-a mai intamplat pana acum cuiva de p-aci faza asta: in timp ce suna telefonul, pana sa raspunda, sa auda ce vorbeste cel care apeleaza. Prima oara am zis ca mi s-a parut, a 2-a oara nu i-am raspuns, dar l-am sunat inapoi si l-am intrebat daca ii spunea cuiva despre nu stiu ce meci, iar a 3-a oara am avut si martori

La inceput nu m-a crezut nimeni din amici, pana a inceput sa li se intample si lor. Precizez ca la telefoanele personale am intalnit-o prima oara problema pe la sfarsitul anului trecut si doar cu HTC Desire. Alti amici au patit la 3gs, SGS, E63. La I4 nu mi s-a intamplat niciodata in 6 luni

Deasemenea nu mi s-a intamplat cu acelasi interlocutor, ci cu persoane diferite, cu telefoane diferite. Astazi am aflat ca mai e o varianta posibila: cel care suna aude ce se intampla la capatul celalalt, pana sa raspunda respectivul.

In concluzie am 2 intrebari:

1. Mai pateste cineva asa ceva?
2. Care este cauza?

1 răspuns:
| Tuitiiii a răspuns:

HEII.1. Da eu am patit`o de multe ori happy. nu este nimic inneregula. cel la care trebuie sa sune apelatul sa ii zic asa, raspunde si vorbeste sau zice alo dupa caz, iar pana sa iti faca tie legatura -sau conexiunea etc- la tine inca bipaie de sunat si il auzi pe ala ''Aloooo. Ghiorghinel tu esti mama?''=]. este normal. se blocheaza telefonul putin :d aceasta este si cauza! iar la telu ala la care nu ai patit asa ceva inseamna ca nu se blocheaza, are memorie buna etc!big grin Bafta =]