| catalina_7900 a întrebat:

Care stie de ce imi apare eroare asta la un Metin2 Privat?
Windows cannot acces the specifiel device, path, of file.You may not have the appropriate permissions to access the item.
Care imi spune de ce nu-mi merge ii dau funda si il votez uitilizatoru luni!

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

Probabil nu este compatibil cu windows-ul tau. Daca iti da eroare ca asta nu prea ai ce ii face. Du-te la un prieten cu alt windows si vezi daca lui ii merge. Daca ii merge du-te la un prieten cu acelasi windows si vezi daca ii da aceeasi eroare.