| EDUTz a întrebat:

Care stie de ce ma scoate din APB reloaded si nu imi da nici o eroare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa aici un test. selecteaza din lista jocul si da click pe can you run it. http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
rulezi pluginul (daca este nevoie) si dupa cateva secunde o sa ai detalii amanuntite daca iti merge jocul sau nu. din cate stiu eu, apb cam are cerinte astronomice

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu indeplinesti cerintele. ai peste 4 gb de rami si procesor mai bun de 2. 8dual core?

| EDUTz explică:

Procesoru il am de 2.5 dar am 4 gb pe ram.